top of page

Vinn studietur til Valencia

Oppdatert: 9. nov. 2020

En unik mulighet for studenter som vil kombinere studiehverdag med gründertilværelsen. Nå kan studenter ved Nord universitet søke om å få delta på tur til en av de beste entreprenørskapsskolene i Europa.


Har du en forretningsidé du ønsker å utforske mer, eller driver en bedrift som du ønsker å ta et steg videre? Søk om å få delta på studietur til EDEM i Valencia, Spania. Et 3 dagers intensivt program for studenter om entreprenørskapsprosessen, og arbeid med egen forretningsidé/bedrift.


Studieturen varer fra 13.–18.oktober.


Transport og overnatting dekkes av Idéinord / Spir Idélab. Mat dekkes av den enkelte.


Søknadsfrist: 15.september.


Kriterier for å søke: • Søker er registrert som student på Nord Universitet. • Søker har en forretningsidé han/hun ønsker å utforske, eller driver en bedrift som skal ta nye steg. • Maks to personer kan søke om å delta sammen, på samme idé eller etablerte bedrift. • Søker må være tilgjengelig for å delta på studieturen fra 13.-18.oktober 2019.


Studieturen arrangeres av «InSpir»-prosjektet og er finansiert av Innovasjon Norge, Nord universitet og Handelshøgskolen Nord.


Søknadsskjema finner du her: https://docs.google.com/forms/d/1IPKA8kUsgCSerNzAlARlUXoDYDgu3blVstmMsNEr9Mo



62 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle
bottom of page